کتاب موفقیت «کار را انجام دهید» را همین امروز رایگان دانلود کنید

درباره کتاب کار را انجام دهید

استیون‌ پرسفیلد یکی از مطرح‌‌ترین داستان‌نویس‌های آمریکاست که علاوه بر کتاب‌های داستان، سه اثر مشهور و پرفروش غیرداستانی هم دارد. این سه کتاب در موضوع موفقیت نوشته شده‌ و به زبانی بسیار تأثیرگذار توانسته‌اند مخاطبان زیادی را به خود جلب کنند. یکی از مشهورترین کتاب‌های این سه‌گانه «نبرد هنرمند» است که تحسین بسیاری از منتقدان و افراد مشهور مثل رابرت مک‌کی و ست‌ گادین را برانگیخت. DO The Work کتاب دیگری از همین سه‌گانه است که ما را با همان قدرت و ظرافت با یکی از مهم‌ترین عوامل ناکامی‌مان مواجه می‌کند: «مقاومت». با خواندن این کتاب می‌توانید بر مهم‌ترین موانع پیش روی موفقیت‌تان پیروز شوید.

بخشی از کتاب کار را انجام دهید

پیشگفتار

درست همینجا در پارکینگ خانه تان، ماشین پرسرعتی وجود دارد. منظورم یکی از آن ماشین های پرزرق وبرق پولدارهای بالاشهری مثل فراری نیست، بلکه منظورم یک ماشین پرسرعت واقعی است، شاید یک سابارو دبلیو. آر. ایکس ( ۱) . کلیدهایش اینجاست. بروید و همین حالا سوارش شوید.
درست همان جا در باند فرودگاه، جت شخصی تان آماده است تا شما را به هرجایی که می خواهید، ببرد. خلبان اینجا و آماده ی پرواز است. بروید. رهسپار شوید.
درست همان جا، در دستتان یک چکش ۰۶۵۱ شرکت شیکاگو نوماتیکس ( ۲) قرار دارد. می توانید هر چقدر که بخواهید و تقریباً هرچیزی را با میخ سوراخ کنید. وقت استفاده از این چکش است.
اینجا صفحه کلیدی است متصل به همه ی دنیا. اینجا بستر انتشاری است که می توانید از آن، رایگان و در هر زمانی برای تعامل با تقریباً همه ی افراد استفاده کنید. در پی زمین بازی عادلانه ای بودید که در آن شانس شما با دیگران مساوی باشد؟ بفرمایید. کار را انجام دهید.
ما همه منتظریم تا شروع کنید و کار را انجام دهید.

استیون پرسفیلد نویسنده ی مهم ترین کتابی است که آن را نخوانده اید: نبرد هنرمند. این کتاب به شما کمک می کند تا درک کنید که چرا گیر کرده اید. تلنگری اساسی به شما می زند و شما را به حرکت وامی دارد. بهتر است، نه… باید! به محض اتمام این مطلب، نسخه ای از کتاب را بخرید.
رویکرد استیو ( ۳) در این مانیفست کاربردی، مستقیم و شخصی است. یک بار سریع آن را بخوانید. بعد دوباره بخوانید و نکته برداری کنید. بعد برای همه ی کسانی که می دانید گیرافتاده اند، نسخه ای بخرید و آن ها را هم ترغیب کنید که شروع کنند.
عجله کنید.
ست گادین ( ۴) ، منطقه ی هستینگز ـ آن ـ هودسون ( ۵) ، ژانویه ۲۰۱۱
در میدان نفس، شوالیه و اژدهایی ایستاده اند.
آن شوالیه، شمایید و آن اژدها، مقاومت.

درباره ی کتاب

این کتاب برای هدایت شما در طول انجام هر پروژه‌ای (کتاب، رقص باله، کسب‌وکاری مخاطره‌پذیر، نهادی بشردوستانه و …) نوشته شده و از قدم اول، یعنی طراحی‌های اولیه تا محصول کامل، شما را با چالش‌های کار از منظر مقاومت آشنا می‌کند تا در تله‌هایی که مانع رسیدن به هدفتان می‌شوند نیافتید.
شما با خواندن این کتاب به همه‌ی نقاط مقاومتی که می‌توان پیش‌بینی‌ کرد، برخورد می‌کنید. ممکن است همه‌ی آن تقاطع‌ها مثل ترس، خودویرانگری، تعلل، تردید و دیگر اهریمن‌هایی که با آن‌ها آشناییم به شما حمله کنند. پس جایی که باید تلنگری زده شود، این کتاب به شما تلنگر می‌زند و زمانی هم که نیاز به روش‌های مهربانانه‌تر و ملایم‌تر است، از این روش‌ها استفاده می‌شود.

به طور کلی کتاب کار را انجام دهید به شما کمک می‌کند تا:

  • یک بار برای همیشه به «مقاومت‌»تان نه بگویید
  • یک راه‌حل کارآمد برای غلبه بر ناکامی‌ها پیدا کنید
  • و برای همیشه از شر بزرگترین مانع موفقیت‌تان خلاص شوید
admin

قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
دیدگاه‌ها

*
*